Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

 

Kurumsal web siteleri; firmaların profesyonelliğini geliştiren,  faaliyetlerini arttıran ve büyümeyi sağlayan en önemli araçlardan biridir.

 

Günümüz döneminde kurumsal kimliğinizi belirleyen en önemli noktalardan biri olan web sitesi; ilgi çekici, kendine özgü, modern ve kullanışlı bir tasarıma sahip olmalıdır. Size özgü, işletmenizin isteklerine göre hazırlanan özel tasarım ile öne çıkan bir kurumsal web sitesi, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

 

En iyi yöntemler ile hazırlanan merak uyandırıcı, mobil uyumlu ve SEO ayarları uzmanlarımız tarafından hazırlanmış bir internet sitesi, kurumunuzu en iyi şekilde tanıtarak ve müşterilerinize güvenilir bir görüntü vermenizi sağlayarak sizi rakiplerinizin önüne geçirir.

kurumsal web sitesi

satranç farklılık

Farkınızı Gösterin

 

Kaliteli bir kurumsal web sitesi sizi, ürün veya hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize etkileyici bir şekilde tanıtır. Sitenize gelenlerin içeride araştırdıkları bilgiye en kolay şekilde erişmeleri ve siteden mutlu ayrılmaları amaçlanır.

 

Size özel doğru bir tasarım sayesinde hem mevcut müşterilerinizle güvenilir bir bağ kurabilir, hem de gelecekteki potansiyel müşterilerinizi kendi markanıza çekebilirsiniz.

 

Şirketinizin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek bir site ile rakiplerinizden farkınızı gösteren yaratıcı bir tasarımla öne çıkabilirsiniz. ROK Dijital olarak karmaşık sitelerden ziyade, modern ve sade görünümlü kurumsal sitenizi teknolojinin son yenilikleriyle destekleyerek, sizlere en iyi çözümleri sağlıyoruz.

Arama Motorlarında Üst Basamaklara Tırmanın

 

İnternet dünyasında gün geçtikçe daha çok web sitesi ortaya çıkıyor. Bu sebeple geçmişten günümüze bu sitelerin aralarındaki en önemli farklardan biri olan SEO (Search Engine Optimization), yani Arama Motoru Optimizasyonu kavramı öne çıktı. İyi bir SEO çalışması, arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmanızı sağlar.

 

Potansiyel müşterileriniz ürün veya hizmetleriniz hakkında arama yaparken, girdiği anahtar kelimeler sonucunda sitenizi üst sıralarda görmesi, sizi tercih etmesi için çok önemlidir. Ayrıca iyi bir SEO, sitenizin özgün metinlere sahip olmasını da içerir. Bu sayede arama motorları sizi kopya içeriklerden ayırarak sitenizi daha öne çıkarır. Siteniz daha üst sıralara çıktığında, Google üzerinde verebileceğiniz Google Adwords Reklamları‘nın maliyeti de azalacaktır. Yani genel olarak SEO uyumlu bir web sitesi, Google tarafından güvenilir ve özgün bulunarak aramalarda daha üst sıralarda çıkarılır. ROK Dijital ekibi olarak, SEO ayarları uzmanlarımız tarafından en iyi şekilde yapılmış web sitesi çözümleri sunmaktayız.

seo çalışması

mobil uyumlu web sitesi

Mobil Uyumlu Web Sitesi

 

Teknolojinin artık hayatımızın büyük kısmını kapsadığı düşünüldüğünde, insanların artık internet kullanımında daha kolay bir yol olarak gözüken akıllı telefonlarını ellerinden düşürmediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple size ulaşacak müşterilerinizin önemli bir bölümünün sitenizi yalnızca bilgisayar üzerinden değil mobil cihazlar üzerinden de ziyaret edeceğini öngörebilirsiniz. Kısaca yalnızca web sitenizin olması artık günümüzde yetersiz görülmekle birlikte, sitenizin mobil cihazlara ve tabletlere de uyumlu olması gerekmektedir.

 

Mobil cihazlara ve tablete uyumlu web site ile daha çok müşteriyle ilişki kurabilir ve müşterlerinize daha kurumsal ve güvenilir bir görüntü sağlayabilirsiniz. ROK Dijital ekibi ile şirketinizi internetin her alanında etkin yapın.

Yaratıcı Web Tasarım

Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak, özgün ve kreatif web siteleri tasarlıyoruz.

Mobil Uyumlu

Yaptığımız web siteler, tüm cihazlardan uyumlu olarak görüntülenebilir. Mobilden ulaşan müşterilerinizi kaybetmezsinz.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm arama motorlarına uygun, gelişmiş SEO altyapısıyla arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın.

Yüksek Hızlı Arayüz

Sağlam bir alt yapıyla web sitenize hızla ulaşın, sayfaların yüklenmesini beklemeyin.

Güvenilir Altyapı

Uzman ekibimiz özenle kurulan altyapı ile, güvenli bir web sitesinin keyfini çıkarın.

Profesyonel Destek

Her zaman ulaşabileceğiniz profesyonel ve güvenilir bir ekiple, aklınızda soru kalmasın.

Bize Ulaşın

    Call Now Button