Landing Page Tasarımı

Landing Page Tasarımı

 

Landing Page, tek sayfa yapısında yalnızca aşağı doğru inen mikro web site türleridir.  Genellikle ana web sitenizden bir linke tıklanarak erişim sağlanabilmesiyle birlikte, aynı zamanda Google Ads Reklamları, Sosyal Medya üzerinden verilen reklamlar veya farklı mecralardan link verme yoluyla bu sayfalara ulaşılır. Bu sayfalar Türkçe içerisinde “iniş” sayfaları olarak da adlandırılmaktadır.

 

İniş sayfaları çoğunlukla dikkat çeken, yaratıcı tasarım ve farklı görsellerden oluşan tek sayfalık web tasarım biçimidir. İniş sayfalarının en önemli özellikleri, sitedeki dönüşümlerin daha kolay ölçülmesi, ve sayfa daha spesifik bir konuda yapılacağı için tasarımında daha rahat ve esnek davranılarak göze hoş görünen içerikler sunma şansı vermesidir.

landing page tasarımı

landing page tasarımı

Ne Amaçla Kullanılır?

 

Landing page sayesinde ziyaretçilerinize form doldurtmak, telefonla arama yapma imkanı vermek, dosya ya da belge indirmeleri için link vermek veya herhangi bir şeyi pazarlamak gibi bir çok amacı gerçekleştirebilirsiniz.

 

İstek ve ihtiyaçlarınıza dayanarak herhangi bir ürününüz veya tanıtmak istediğiniz özel fırsat ve kampanyalarınız için tasarlanabilen iniş sayfaları oluşturabilirsiniz. Bu sitelerde web tasarım, özellikle kullanımı basit, yaratıcı ve etkileyici bir şekilde sunulmalıdır. ROK Dijital ekibi bu konuda size en iyi çözümü isteklerinize göre sağlayacaktır.

Mobil Uyumlu Web Sitesi

 

Teknolojinin artık hayatımızın büyük kısmını kapsadığı düşünüldüğünde, insanların artık internet kullanımında daha kolay bir yol olarak gözüken akıllı telefonlarını ellerinden düşürmediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple size ulaşacak müşterilerinizin önemli bir bölümünün sitenizi yalnızca bilgisayar üzerinden değil mobil cihazlar üzerinden de ziyaret edeceğini öngörebilirsiniz. Kısaca yalnızca web sitenizin olması artık günümüzde yetersiz görülmekle birlikte, sitenizin mobil cihazlara ve tabletlere de uyumlu olması gerekmektedir.

 

Mobil cihazlara ve tablete uyumlu web site ile daha çok müşteriyle ilişki kurabilir ve müşterlerinize daha kurumsal ve güvenilir bir görüntü sağlayabilirsiniz. ROK Dijital ekibi ile şirketinizi internetin her alanında etkin yapın.

mobil uyumlu web sitesi

Yaratıcı Web Tasarım

Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak, özgün ve kreatif web siteleri tasarlıyoruz.

Mobil Uyumlu

Yaptığımız web siteler, tüm cihazlardan uyumlu olarak görüntülenebilir. Mobilden ulaşan müşterilerinizi kaybetmezsinz.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm arama motorlarına uygun, gelişmiş SEO altyapısıyla arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın.

Yüksek Hızlı Arayüz

Sağlam bir alt yapıyla web sitenize hızla ulaşın, sayfaların yüklenmesini beklemeyin.

Güvenilir Altyapı

Uzman ekibimiz özenle kurulan altyapı ile, güvenli bir web sitesinin keyfini çıkarın.

Profesyonel Destek

Her zaman ulaşabileceğiniz profesyonel ve güvenilir bir ekiple, aklınızda soru kalmasın.

Bize Ulaşın

    Call Now Button