Google Ads Reklamları

Google Ads Reklamları ile Başarıya Kısa Sürede Ulaşın!

 

Google Ads Reklamları, arama ağında reklam vermeye başlayarak ürün veya hizmetlerinizle alakalı bir arama yapıldığında arama sonuçlarında üst sıralarda yer alırsınız. Bu sayede hali hazırda ürün veya hizmetlerinize ihtiyaç duyan potansiyel müşterilerinizi web sitenize çekme fırsatı yakalarsınız.

 

Google reklamları ürün veya hizmetinizle ilgili arayışta olan müşterilere ulaştığı için sizinle ilgili olmayan kişilere fazladan bütçeden harcaması yapmaz. Böylece diğer reklam mecralarına göre çok daha düşük bütçelerle daha başarılı sonuçlar alırsınız.

 

Google Ads reklamları her bütçeye hitap eder, esnektir. Reklamlar için ayırmak istediğiniz bütçe tamamen sizin elinizdedir. Dilediğiniz bütçe ile hemen reklamlara başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Google Reklamları’nda Site ziyareti yok ise, Maliyet de yok!

 

Reklamlarınız aktif hale geldikten sonra kullanıcılar hizmetlerinizle alakalı bir aratma yapar ve reklamlarınız gösterim alır. Bu gösterimler için hiçbir zaman ödeme yapmazsınız. Google Reklamları‘nda kullanıcı reklamlarınızı gördükten sonra sitenizi ziyaret etmesi durumunda ücretlendirilirsiniz.

 

 

ROK Dijital Google Reklamları

 

7/24 Takip & Profesyonel Ekip

 

Reklamlardan maksimum verimi almanız için doğru reklam danışmanları ile çalışmanız oldukça önemlidir. ROK Dijital ekibi iş ortağınız olarak her zaman yanınızda olur.

 

Google Reklamları‘na başladığınız ilk günden itibaren web siteniz, sektörünüz ve rekabet ile ilgili detaylı analizler yapılır, sizlerden de aldığımız firmanıza ait bilgilerle reklam stratejileri ve hedeflemeler belirlenir. Bütçenizi doğru şekilde kullanmanız için alakalı hedef kitle seçimi oldukça önemlidir.

 

Reklamların hazırlık aşamasında müşterilerinizin ürün ya da hizmetinizle ilgili nasıl aramalar yaptığı araştırılır ve doğru anahtar kelimeler seçilir.

 

Reklamlara başladıktan sonra ise ekibimiz performansı arttıracak optimizasyonlar gerçekleştirir. Sizlere düzenli olarak analizler sunulur ve sektörel fırsatlar hakkında bilgilendirilirsiniz.

 

Kısacası ROK Dijital sizi müşterisi olarak değil kendisini şirketinizde çalışan bir departman olarak görür. 

 

Google Reklamları’na Nasıl Başlamalıyım?

 

  • Hangi ürün ya da hizmetlerinizden ön plana çıkarmak istediğinizi seçin,
  • Reklamlarınız için bir bütçe ayırın ( ödeyeceğiniz Google reklam ücretini miktarını belirleyin )
  • ROK Dijital‘e 0850 532 5735 numaralı telefondan ya da www.rokdijital.com adresindeki başvuru formlarından ulaşın. Siz işleriniz ile ilgilenirken bırakın profesyonel ekibimiz reklamlarınızı yönetsin.

 

 

 

Call Now Button