Biz Kimiz

Merhaba, Öncelikle ROK Dijital’e Hoşgeldiniz

 

“Biz kimiz?” sorusuna birkaç paragraf ile cevap vermek elbette ki çok zor. Ancak tüm anlatmak istediklerimizi bir cümleye sığdırmak gerekirse kendimizi “deneyimli ve dinamik bir reklam ajansı” olarak tanımlıyoruz. ROK Dijital sektörel deneyimi ve herbiri alanında uzman, profesyonel ekibi ile müşterilerine en doğru hizmeti yüksek bir müşteri memnuniyeti ile sunmayı hedefleyen bir dijital reklam ajansıdır.

 

Ekibin uzmanlık ve deneyiminin bir sonucu olarak ROK Dijital ile çalışarak;

 

  • Ürün ve hizmetleriniz ile ilgilenen bölgesel ya da tüm dünya genelindeki çok sayıda müşteriye ulaşır,
  • Internet satışlarınızı arttırır,
  • Mevcut müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinize dair ilgi düzeyini yükseltir,
  • Marka bilinilirliğinizi arttırır,
  • Reklam çalışmalarınızı makul bütçeler ile en etkili şekilde yürütür,
  • Çalışmalarınızı size özel belirlenen müşteri temsilciniz ile takip eder,
  • Aldığınız düzenli raporlar ve analizler sayesinde her kuruşunuzun işletmenize kattığı değeri görür,
  • Aldığınız sonuçları 7/24 anlık olarak şeffaf bir şekilde izleyebilirsiniz.

 

ROK Dijital ne gibi hizmetler sunar?

 

En basit anlatımla internette sizin, işletmenizin, markalarınızın, ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin, reklamını yapar. Google ve Yandex gibi arama motorlarında ürün ve hizmetleriniz ile ilgili arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı sağlar.

 

Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn gibi sosyal paylaşım ağlarında  yazılı, görsel ya da video reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi, bu hizmetlere tam da ihtiyaç duyan kitleyle buluşturur.

 

Yapılacak reklam çalışmasının tipine bağlı olarak gerekebilecek reklam metinleri, resimler, videolar vb. tüm medya içeriğini sizlerle birlikte oluşturur, yayına hazır hale getirir.

 

ROK Dijital’de kimler çalışır?

 

Dijital reklam hizmetleri alanında birçok mühendislik dalından mezun, hepsi Google internet reklamcılığının farklı alanlarında sertifikalı uzman, alanlarında uzun yıllar deneyimli bir ekip yer alır.

 

Bununla beraber ROK Dijital internet içerikli hizmet veren bir firma oluğu için günümüz iş dünyasında mesafelerin işe asla engel olmadığını da çok iyi bilmektedir.

 

Dolayısıyla bizlere dilediğiniz zaman 0850 335 57 35 nolu telefonumuzdan ulaşabilir, uzman satış elemanlarımızdan destek ve hizmet alabilirsiniz. Bunun dışında dilediğiniz zaman sizlerle internet üzerinden görüntülü toplantılar gerçekleştirebilir, ofisinizin konforundan ayrılmadan bizlerle yüz yüze görüşebilir, tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Her türlü başvurularınız, sorularınız, görüşleriniz için destek@rokdijital.com adresinden bize yazabilirsiniz. İşletmeniz için desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü konuda ekibimiz size destek olmaktan mutluluk duyacaktır.

Doğru Hamle Başarı Getirir

Call Now Button