Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Rokdijital Yazılım Tasarım ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.’ye ait olan www.rokdijital.com web sitesi, Rokdijital’in sağladığı dijital reklamcılık, website tasarım ve bilişim işlemleri hakkında bilgi vermeyi ve ilgili hizmetlerin satışını yapmayı amaçlamaktadır.

 

Bu web sitesi aracılığı ile elde edinilen bilgilerin gizliliği Rokdijital Yazılım Tasarım ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.’nin garantisi altındadır. Müşterilerin ve/veya web sitesi ziyaretçilerinin paylaştığı bilgiler, yasalarca zorunlu kılınmadığı sürece Rokdijital Yazılım Tasarım ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. dışındaki herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile paylaşılmaz.

 

Rokdijital Yazılım Tasarım ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.’ye ait olan www.rokdijital.com web sitesindeki ‘Güvenli Ödeme Sayfası’ 256bit SSL sertifikası ve ‘3D Secure’ güvenlik sistemleri ile güvence altına alınmıştır.

 

www.rokdijital.com web sitesinden Rokdijital Yazılım Tasarım ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından yönetilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verilse dahi söz konusu web sitelerin gizlilik ve diğer politikalarından Rokdijital Yazılım Tasarım ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

 

Rokdijital Yazılım Tasarım ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. bu internet sitesinde yer alan bütün hizmet ve çözümleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

 

Call Now Button