Google Görüntülü Reklamlar

google görüntülü reklamlar

Google Görüntülü Reklamlar ile Markanız tüm dünyaya yayılsın!

 

Google Görüntülü Reklam Ağı sayesinde ürün ya da hizmetinize özel olarak hazırlanan görsel materyalin ilgili ve yüksek trafik alan kaliteli web sitelerinde gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Görsel materyal içermesi açısından son derece etkili bir reklam türüdür. Bu reklam türü ile ön plana çıkarmak istediğiniz ürün ya da hizmetlerinizi hem en doğru müşteri ile buluşturur hem de marka bilinirliğinize katkı sağlarsınız.

 

Reklamlar Nerede Gösterilir?

 

Öncelikle Ürün ya da hizmetinizin Google görüntülü reklam ağında yer alabilmesi için görsel reklamlarınızı oluştururuz (web banner). Müşterilerimize yaptığımız örnek banner tasarımlarını buradan görüntüleyebilirsiniz. Reklamlarınızın Google Görüntülü Reklam Ağı’nda gösterilebildiği yerler bir web sitesi veya bir sitedeki belirli bir sayfa, bir mobil uygulama, video içerik vb. olabilir. En doğru hedef kitleye ulaşmak ve reklam bütçesini en etkili şekilde kullanmak için Google Görüntülü Reklam Ağının gelişmiş hedefleme seçeneklerini kullanırız.

 

Maliyetlendirme

 

Google Görüntülü Reklam Ağı tıpkı arama ağında olduğu gibi tıklama başına maliyet modeli ile çalışır. Reklamınız gösterim aldığında herhangi bir ücret ödenmez. Görüntülü reklamlarınızı tıklayarak sitenize yönlenen kullanıcılar için tıklama başına maliyet ödersiniz.

 

Yeniden Pazarlama Reklamları Nedir?

 

Sitenizi, reklamlarınız ya da reklam harici doğal yollar ile ziyaret eden müşterilerinizin işaretlenmesini ve bu kişilere görüntülü reklamlarınızın yüksek bir sıklıkla gösterilmesini sağlayan reklam türüdür. Müşteriniz bir kez sitenizi ziyaret ettikten sonra, ziyaret ettiği diğer web sitelerinin reklam alanlarında ya da sosyal paylaşım sitelerinde yer alan reklam alanlarında ağırlıklı olarak sizin reklamlarınızı görmeye devam eder. Böylelikle ilk anda satın alma kararı verememiş müşterilerinizi de kaybetmemiş olur, ürün ve hizmetlerinizi tekrar tekrar sunarak bu müşterilerinizi de ikna edebilirsiniz.

 
Banner Tasarım Örnekleri

 

Google Görüntülü Reklamlar’a Nasıl Başlamalıyım?

 

  • Hangi ürün ya da hizmetlerinizden ön plana çıkarmak istediğinizi seçin,
  • Reklamlarınız için bir bütçe ayırın ( ödeyeceğiniz Google reklam ücretini miktarını belirleyin )
  • ROK Dijital‘e 0850 532 5735 numaralı telefondan ya da www.rokdijital.com adresindeki başvuru formlarından ulaşın. Siz işleriniz ile ilgilenirken bırakın profesyonel ekibimiz reklamlarınızı yönetsin.

 

 

Unutmayın Doğru Hamle Başarı Getirir!

 

 

 

Call Now Button