Yandex Reklamları

Yandex Reklamları

Yandex Reklamları ile Hedef Kitlenize Ulaşın

 

Yandex reklamları, Yandex arama motorunda ürün veya hizmetinizle alakalı arama gerçekleştiren kullanıcılara reklamlarınızın gösterimini sağlar. Yandex Arama Motoru, Rusya’nın en büyük arama motoru ve tüm Dünya’da 5. sırada yer almakta olup 56 milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermektedir. Ülkemizde ise Yandex günlük 900.000 tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmektedir. Tıpkı Google reklamlarında olduğu gibi reklamların gösterimi için ücret ödemez, kullanıcılar reklamlarınız aracılığı ile sitenize ulaşırsa belli bir ücret ödersiniz.

 

Yandex reklamları işletmelere ;

 

  • Yeni müşterilere ulaşma,
  • Yeni aracılar ile tanışma fırsatı,
  • Ulaşılmamış bir pazar yaratma olasılığı
  • Rakipleriniz arasında fark yaratma

 

olanakları sağlayacaktır.

 

Yandex Reklamları Neden Önemlidir?

 

Yandex, Google’a rakip bir arama motoru olarak Türkiye pazarına yeni yeni yayılmaktadır. Bundan dolayı şuan için Yandex Reklamları, Google Reklamları kadar yaygın olmasa da gelecek zamanlarda olabilecek yenilikler ile bu durumun değişebilmesi olasıdır.

 

Yandex reklamlarında da tıpkı Google reklamlarında olduğu gibi diğer reklam verenler ile rekabet bulunmaktadır. Yandex reklamlarının avantajı çok fazla kullanıcısı olmadığı için rekabetin Google reklamları kadar yüksek olmamasından dolayı tıklama başına maliyetlerin daha düşük olmasıdır.

 

Yandex Reklamları Nerede Görüntülenir?

 

Yandex Reklamları, Yandex arama sonuç sayfasının üst ve yan kısımlarındaki sarı alanlı kısımlarda sponsorlu reklam olarak yer almaktadır. Yandex arama motorunu kullanan kullanıcılar, ürün veya hizmetlerinizle alakalı arama yaptıkları sırada reklamlarınızı görür ve internet sitenize ulaşırlar.

 

Yandex Reklamı

 

Yandex Reklamları’na Nasıl Başlamalıyım?

  • Hangi ürün ya da hizmetlerinizden ön plana çıkarmak istediğinizi seçin,
  • Reklamlarınız için bir bütçe ayırın ( ödeyeceğiniz Google reklam ücretini miktarını belirleyin )
  • ROK Dijital‘e 0850 532 5735 numaralı telefondan ya da www.rokdijital.com adresindeki başvuru formlarından ulaşın. Siz işleriniz ile ilgilenirken bırakın profesyonel ekibimiz reklamlarınızı yönetsin.

 

Unutmayın Doğru Hamle Başarı Getirir!

Call Now Button