Yandex, Nöbetçi Eczaneler Özelliğini Getirdi!

Yandex, Nöbetçi Eczaneler Özelliğini Getirdi!

()

Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczaneler özelliğini kullanıma açan Yandex, nöbetçi eczaneler hizmetinin kapsamını daha da arttırıyor. 
Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczaneler özelliğini aktifleştirerek, önemli bir geliştirme yapan Yandex’ten sağlık konusunda kullanıcılarına yardımcı olacak bir adım attı. Yandex, çok büyük ilgi gören bu geliştirmeyi, navigasyon ile birlikte ayrı bir platforma da taşıyarak daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.
 
Yandex Navigasyon uygulaması içerisinde öncelikli olarak İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Antalya ve Bursa şehirlerinde başlayan daha sonra 33 şehirde daha uygulamaya geçerek toplam 39 ilde aktif olarak nöbetçi eczanelerin bilgilerini, artık ayrı bir internet sitesi ile de kullanıcılara ulaştırıyor. Yandex Navigasyon kullanıcısı olup olmaması önemli olmadan herkesin giriş yapabileceği, kullanıcı bilgisi vermeden en yakındaki nöbetçi eczanelere, www.yandexnobetcieczane.com adresinden ulaşabiliyor.   
  
yandex eczane
 
Şimdilik 39 şehirde nöbetçi eczaneleri bulabileceksiniz  
Kullanıcılar, web site üzerinden yaşadıkları il ve ilçeyi seçerek, nöbetçi eczaneleri harita üzerinde görüntüleyebiliyor. Seçili olan nöbetçi eczanenin üzerine tıklandığında, eczanenin telefon, adres bilgilerine erişerek ve eczanenin bulunduğu noktaya hemen yol haritası çıkarabiliyor.
 
www.yandexnobetcieczane.com sitesinden 39 şehirde yer alan nöbetçi eczanelerine güncel olarak ulaşmak mümkün olacak. Listede şimdilik şu şehirler yer alıyor: İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Antalya, Adana,  Tekirdağ, Şanlıurfa, Diyarbakır, Amasya, Gaziantep, Bingöl, Karaman, Mardin, Bilecik, Uşak, Yalova, Çanakkale, Edirne, Aydın, Kütahya, Bartın, Samsun, Bayburt, Sakarya,  Balıkesir,  Denizli,Manisa, Mersin, Bolu, Eskişehir, Muğla, Konya, Afyon,Burdur, Düzce, Kayseri, Isparta.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

Oy vermek için bir yıldıza tıkla! (1-5 arası)

Ortalama / 5. Oy sayısı

Şimdiye kadar oy veren olmadı. İlk sen ol!

Eğer Yazımızı Beğendiysen...

Sosyal Medyada Paylaşabilirsin!

Bu yazıyı beğenmediğinize üzüldük.

Yazıyı geliştirmemize yardım et

Bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi bize iletebilir misin?

Call Now Button
Formu Doldurun, Sizi Arayalım!