WhatsApp Çoklu Cihaz Desteği Getiriyor!

whatsapp çoklu cihaz desteği

WhatsApp Çoklu Cihaz Desteği Getiriyor!

()

WABetaInfo, WhatsApp’ın bir süredir geliştirdiği yeni özelliklerini sızdırdı. WABetaInfo tarafından paylaşılan yazıya göre WhatsApp’ın kullanıcılara önemli bir kolaylık sağlaması beklenen çoklu cihaz desteğinin hazır olmak üzerinde olduğunu ve henüz geliştirilme sürecinde olan pek çok yeni özellik olduğunu belirtti.

WhatsApp’ın, kullanıcıları tek bir cihaza bağlı olmaktan kurtaracak çoklu cihaz desteği özelliği uzun bir zamandır bekleniyor. Çoklu cihaz desteğinin kullanıma açılmasıyla birlikte tek bir WhatsApp hesabı, aynı zamanda birden fazla cihazda açılabiliyor olacak. Fakat habere göre artık WhatsApp hesabınızın açık olduğu ana cihaz kapatıldığında, diğer cihazlardaki WhatsApp bağlantısı kopmayacak. Geliştiricilerin uzun zamandır üzerinde çalıştığı bu özellik, WABetaInfo’ya hazır olmak üzere.

Açıklanan bilgilere göre WhatsApp, çoklu cihaz desteği adına çalışmalarını tamamlamış  durumda ve hatta WhatsApp, kısa bir zaman sonra bu yeniliği beta sürüm kullanıcılarına sunacak. WABetaInfo’ya göre WhatsApp’ın çoklu cihaz desteği, 4 cihaza kadar kullanılabilecek.

whatsapp çoklu cihaz desteği

WhatsApp’a yeni bir mesaj arama filtresi geliyor!

WABetaInfo’nun açıkladığı bir farklı WhatsApp yeniliği ise hala geliştirme sürecinde. WhatsApp’ın yeni bir mesaj arama filtresine sahip olmasını sağlayacak bu yenilik, sohbet sayfalarında, seçili tarihteki mesajlar arasında arama yapmanızı kolaylaştıracak.

WhatsApp’ta keşfedilen bir diğer yenilik ise, uygulamaya depolama kontrolü gelmesini içeriyor. Şimdilik yalnızca Android işletim sisteminde görülen bu yenilik, WhatsApp’ın telefon depolamasına dair bilgi bölümünü tamamen yenileyecek. Kullanıcılar bu özellik sonrası, WhatsApp’ta depoladığınız verileri çok daha detaylı olarak inceleyebilecekler. Üstelik WhatsApp, depolanan verilerin kolayca bulunması için depolamaya dosya türü, büyüklüğü ve gönderim tarihi gibi çeşitli filtreler de getirmeye planlıyor.

Yeni ortaya çıkan  WhatsApp’ın bu özellikleri, kullanıcı deneyimini geliştirmeyi planlıyor. Fakat şimdiye dek ilettiğimiz tüm özelliklerin henüz yayınlanmadığını bildirmemiz gerekiyor. Bahsettiğimiz özellikler kısa bir zaman sonra beta sürümlerde karşımıza çıkabilir.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

Oy vermek için bir yıldıza tıkla! (1-5 arası)

Ortalama / 5. Oy sayısı

Şimdiye kadar oy veren olmadı. İlk sen ol!

Eğer Yazımızı Beğendiysen...

Sosyal Medyada Paylaşabilirsin!

Bu yazıyı beğenmediğinize üzüldük.

Yazıyı geliştirmemize yardım et

Bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi bize iletebilir misin?

Call Now Button
blank
Formu Doldurun, Sizi Arayalım!