Instagram’dan işletme kullanıcılarına özel ‘Profesyonel Pano’

Instagram’dan işletme kullanıcılarına özel ‘Profesyonel Pano’

()

Instagram’dan işletmeler ve içerik oluşturucuları için Profesyonel Pano özelliği geliyor. Yeni özellik olan Profesyonel Pano ile kullanıcılar Performansını Takip Et, Gelişmelerden Haberdar Ol ve İşletmeni Büyüt gibi seçeneklere ulaşabilecek.

Profesyonel Pano profesyonel kullanıcılara hitap ediyor

Instagram uzun zamandan beri işletme ve içerik üreticisi hesaplarına daha iyi bir deneyim sağlamak için özellikler geliştiriyor. Daha ulaşılabilir ve basit bir şekilde etkileşim kurulması amacıyla pek çok geliştirmeyi uygulamasına ekleyen popüler platform sırada Profesyonel Pano özelliğini sundu.

Instagram Profesyonel Pano

Profesyonel Pano özelliğinde kullanıcılar profesyonel araçlardan , performans ölçümüne kadar pek çok araca ulaşabiliyor. Bunlara yanında, işlevleri kullanma ve eğitici bilgilere erişme merkezi görevini de gerçekleştiriyor.

Performansını Takip Et ile instagram hesabının son 30 günlük istatistiklerini sunuyor. İşletmeni Büyüt bölümünde ise e-ticaret işletmeleri için Alışveriş özellikleri, içerik üreticileri için ise Rozetler gibi araçların kontrolünü yapabiliyor. Adından da anlaşılacağı üzere Gelişmelerden Haberdar Ol kısmında ise Instagram’da yer alan yeni ve geliştirici kaynaklardan en yararlı şekilde nasıl yararlanılabileceği öğretiliyor.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

Oy vermek için bir yıldıza tıkla! (1-5 arası)

Ortalama / 5. Oy sayısı

Şimdiye kadar oy veren olmadı. İlk sen ol!

Eğer Yazımızı Beğendiysen...

Sosyal Medyada Paylaşabilirsin!

Bu yazıyı beğenmediğinize üzüldük.

Yazıyı geliştirmemize yardım et

Bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi bize iletebilir misin?

Call Now Button