E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

 

Mağazanızı internete taşımak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. E-ticaret siteleriyle kurumsal web sitenizi aynı zamanda online bir mağaza haline getirebilirsiniz. Bu sayede satışlarınız yalnızca bölgesel olmaktan çıkar, istediğiniz yere hizmet verebilirsiniz.

 

E-ticaret siteleri satışlarınızı arttırmak için en doğru yöntemdir. Müşterilerinizin alışveriş esnasında istediğini kolayca bulmasına yardımcı olarak, satın alma ihtimalini arttırır, ürünün özellikleri hakkında daha kolay inceleme yapma imkanı verir. Kullanışlı, karmaşık olmayan bir arayüz ve sağlam bir altyapı ile yeni müşterilerinize hızla ulaşabilirsiniz.

e-ticaret sitesi

güvenli e ticaret

Güvenilirlik

 

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, artık insanlar satın alacakları ürünleri gerçek bir mağazaya gitmek yerine internet mağazalarından, yani E-Ticaret sitesi üzerinden sipariş ediyorlar.

 

E-Ticaret sitelerinin güvenilir olması adına en önemli konulardan biri iyi işletmelerle birlikte çalışıp, güvenilirlik sertifikalarını almış olmalarıdır. SSL Sertifikası ile sizin ve müşterilerinizin bilgilerinin korunmasını sağlıyoruz. Bu sertifikaları almanız aynı zamanda potansiyel müşterilerinizin sizi tercih etmesinde büyük bir etken olacaktır.

 

Siz de mağazanızı internete taşımak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. ROK Dijital olarak şirketinizin ihtiyaçlarını karşılayan çözümler üreterek sizleri müşterilerinizle bir araya getiriyoruz.

Mobil Uyumlu Web Sitesi

 

Teknolojinin artık hayatımızın büyük kısmını kapsadığı düşünüldüğünde, insanların artık internet kullanımında daha kolay bir yol olarak gözüken akıllı telefonlarını ellerinden düşürmediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple size ulaşacak müşterilerinizin önemli bir bölümünün sitenizi yalnızca bilgisayar üzerinden değil mobil cihazlar üzerinden de ziyaret edeceğini öngörebilirsiniz. Kısaca yalnızca web sitenizin olması artık günümüzde yetersiz görülmekle birlikte, sitenizin mobil cihazlara ve tabletlere de uyumlu olması gerekmektedir.

 

Mobil cihazlara ve tablete uyumlu web site ile daha çok müşteriyle ilişki kurabilir ve müşterlerinize daha kurumsal ve güvenilir bir görüntü sağlayabilirsiniz. ROK Dijital ekibi ile şirketinizi internetin her alanında etkin yapın.

mobil uyumlu web sitesi

Yaratıcı Web Tasarım

Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak, özgün ve kreatif web siteleri tasarlıyoruz.

Mobil Uyumlu

Yaptığımız web siteler, tüm cihazlardan uyumlu olarak görüntülenebilir. Mobilden ulaşan müşterilerinizi kaybetmezsinz.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm arama motorlarına uygun, gelişmiş SEO altyapısıyla arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın.

Yüksek Hızlı Arayüz

Sağlam bir alt yapıyla web sitenize hızla ulaşın, sayfaların yüklenmesini beklemeyin.

Güvenilir Altyapı

Uzman ekibimiz özenle kurulan altyapı ile, güvenli bir web sitesinin keyfini çıkarın.

Profesyonel Destek

Her zaman ulaşabileceğiniz profesyonel ve güvenilir bir ekiple, aklınızda soru kalmasın.

Bize Ulaşın

Call Now Button