Avukatlara ve Hukuk Bürolarına Özel Web Sitesi Tasarım Hizmeti 

avukat web sitesi hukuk

Avukatlara ve Hukuk Bürolarına Özel Web Sitesi Tasarım Hizmeti 

()

Avukatlara ve hukuk bürolarına özel olarak hazırlanan avukat web sitesi çalışmalarımız ile internette daha kolay bulunabilir olmanızı sağlıyoruz. Avukata ihtiyaç duyulduğu zaman ilk araştırma internet üzerinden yapıldığı için web sitenizin güvenilir ve bilgi verici olması ulaşım oranınızı arttıracaktır.

Birbirinden farklı özel ve şık web sitesi temalarından tarzınıza uygun olanı seçerek kullanıcıların rahat bilgi almasını sağlayabilirsiniz. 

İnternet artık herkesin bir hizmet almadan önce baktığı bir yer konumunda. Bu sebeple altyapısı ve içeriği iyi olan bir site ile daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. 

Avukatlara özel olarak hazırlanmış web sitesi neleri içerir? 

Modern ve Kullanışlı Arayüz Tasarımı 

Web tasarım trendleri belirli zaman aralıklarında değişime uğramaktadır. Web ortamında ise büyük kitleler tarafından kullanılan, Facebook, Twitter, instagram gibi uygulamalar tasarım trendlerini değiştirebilen güçlü oyunculardır. Bu sayede kullanıcılar eski ve yeniyi bu büyük sitelerin alışkanlıklarını edinerek değerlendirebilmektedir. 5 yıl öncesinde kullanılan mini tasarımlar yerine günümüzde flat tasarımlar, büyük butonlar, büyük görsel ağırlıklı tasarımlar daha çok tercih edilmektedir.

Mobil Uyumlu Avukat Web Sitesi Tasarımı 

Mobil uyumlu web tasarım, her cihaza göre uyumlu olabilen web tasarımdır. Akıllı telefon ve tabletlerin çok kullanılmasıyla başlayan bu yaklaşım web sitesinin mobil için ayrı, bilgisayar için ayrı bir tasarım olması zorunluluğunu ortadan kaldırdı. Telefon ve tablet cihazlardaki tüm ekran çözünürlüklerinde çalışabilen mobil uyumlu web tasarımlar kurumsal web sitesinde olması gereken en önemli özelliklerdendir. 

Google Maps – İletişim Formu 

Geçmişten günümüze kadar gelen iletişim formu sayfasına Google Map haritaları da eklenmelidir. Bu sayede ziyaretçiniz adresinizi daha kolay bir şekilde bulup, size ulaşım sağlayacaktır. 

Teknik SEO Çalışması 

Web sitesinin amacını ele aldığımızda tanıtım, iletişim ve pazarlama gelmektedir. Yalnız çoğu firma web tasarımlarında sadece görselliğe odaklanıp, iletişim ve internette kolay bulunabilme için gerekli olan Teknik SEO kısmını göz ardı etmektedir. Arama motorları her zaman değişen algoritmalarıyla web sitelerinin kalitesini test etmekte ve üst sıralara çıkarmaktadır, bu yüzden web tasarımınız kadar teknik SEO çalışmasına da önem vermelisiniz.

Sosyal Medya Entegrasyonu 

Günümüzde web sitesi ziyaretçi sayılarınız ve Sosyal Medya Sayfalarınızın etkileşim sayıları birbirine çok yakındır. Eklediğiniz içeriği tanıtmanızın en kolay yolu, hedef kitlenize sosyal medya aracılığıyla ulaştırmaktır. Bunun için web sitenizde sosyal medya linkleriniz, içeriklerinizde ise sosyal medya paylaşım butonları olmalıdır.

Özgün İçerik 

Sitenizde özgün içeriğin bulunması çok önemlidir. Diğer sitelerden kopyalanmış içerikler, sitenizin arama motorları tarafındaki puanına eksi yönde etkilemektedir.

Sayfa Açılış Hızı

Web sitenizin size sağlayacağı verimi daha da artmasına yardımcı olan, sayfa açılış hızı kullanıcıların web sitenize giriş yaptıktan sonra sayfanın açılış süresi ile alakalı bir süreçtir. Açılış süreci uzadıkça web sitenize ziyaret eden kullanıcıların çıkma hızı artacaktır. 

Siz de bir avukat olarak avukatlara özel web sitesi tasarımı istiyorsanız ROK Dijital size avukatlara özel olarak hazırlanmış tema seçenekleri sunuyor. Adaletin dijital dünyada bulunabilir olmasını sağlayın.   

Bu yazıyı beğendiniz mi?

Oy vermek için bir yıldıza tıkla! (1-5 arası)

Ortalama / 5. Oy sayısı

Şimdiye kadar oy veren olmadı. İlk sen ol!

Eğer Yazımızı Beğendiysen...

Sosyal Medyada Paylaşabilirsin!

Bu yazıyı beğenmediğinize üzüldük.

Yazıyı geliştirmemize yardım et

Bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi bize iletebilir misin?

Call Now Button
blank
Formu Doldurun, Sizi Arayalım!